«

»

Gru 14 2016

XIII GWIAZDKOWY TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN

W sobotę 10.12.2016, w SP nr 18 w Poznaniu, odbył się XIII Gwiazdkowy Turniej Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży. Organizowany dorocznie przez nasz klub turniej zgromadził 130 młodych zawodników w wieku od 5 do 17 lat. Młodzież rywalizowała w konkurencjach TEAM KATA, KATA INDYWIDUALNE I KUMITE. Finaliści otrzymali trofea i nagrody rzeczowe, wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki i medale za udział. W czasie turnieju zorganizowaliśmy również zbiórkę dla schroniska dla zwierząt – dziękujemy bardzo za wsparcie.

Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji zawodów, wsparcie rzeczowe oraz czas poświęcony na przygotowanie i przeprowadzenie tej imprezy kierujemy do Dyrekcji SP nr 18, Wydziału Sportu w Poznaniu oraz członków i przyjaciół naszego klubu.

Zawodnikom gratulujemy! Osu!

20161210_103403
img_0235emilka-w-schronisku

Przeglądając tą stronę akceptujesz użycie cookie Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close